Rüyada Deprem Olduğunu Ama Yikilmadiğini Görmek

Rüyada zelzele olduğunu görmek ne kavrama gelir? Rüya tabirlerine göre zelzele, sallanmak neye yorumlanır? Depremler, insanlar için en ürkütücü naturel afetlerdendir. Ülkemizde sık sık yaşanan ufak, büyük depremler sebebiyle pekçok bireyin bilinçaltında zelzele korkusu yatıyor. Bundan kaynaklı biçiminde de rüyalarda zelzele olduğunu görüyorlar. Peki, rüyada zelzele olduğunu görmek ne kavrama gelir?

Rüyada zelzele çoğunlukla, depremi sezmek, depremde sallanmak, binaların yıkıldığını görmek gibi pekçok kesit ile karşı karşıya kalmış olabilirsiniz. Meydana gelen depremlerin rüyaları dahi etkilemesi sebebiyle zelzele kavramı, düş tabirleri yönünden sık sık araştırılmaktadır. Rüyada zelzele olduğunu görmek iyiye de kötüye de delalet olur. İçinde bulunulan hale göre değişkenlik gösteren rüyada zelzele görmek tabiri, binaların yıkıldığını görmek yahut bireyin kaçışmalara denk gelmesine göre değişkenlik arz edebilir. Rüyada depremi yaşam sürdürmek, bireyin iş hayatında yahut sosyal hayatında çok iyi atılımlar gerçekletireceğini dahi söylem etmektedir.

Rüyada zelzele olduğunu görmek, rüyayı gören bireyin hayatında esaslı farklılıklar olacağına ve bireyin hayatının apayrı yerlere doğru gideceğine yorumlanır. Rüyada zelzele gören şahıs beklenilmeyen gelişmelere, yeni ve değişik kararlara tedarikli olması gereklidir. Rüyada zelzele olduğunu ve binaların yıkıldığını görmek, devlet büyüğünden gelecek bir felakete delalet eder. Rüyada bir yerde bir zelzele olduğunu, bu nedenden insanların kaçıştıklarını ve birtakım kimselerin yere gömüldüklerini görmek, o yerin halkına güçlük verecek büyük bir felaketin geleceğine delalet eder. Rüyada zelzele olduğunu sezmek rüyayı gören bireyin yaşamı ile ilgili planlarının ve projelerinin dışında artan ve tamamıyla naturel olarak ortaya gelecek birtakım olayların yaşanacağına delalet eder.

Rüyayı gören bireyin yaşam içinde çok iyi ve çok büyük bir değişiklik yapmak için girişimlerde bulunacağına, en büyük desteği de dostlarından ve ailesinden göreceğine ve çok hayırlı bir şekilde ve güvenilir adımlarla amacına ulaşacağına yorumlanır.Rüyada zelzele olduğunun görülmesi, âlimler arasında çıkacak olan görüş ayrılığına, çıkacak olan fitneye ve birtakım olayların yaşanacağına yorumlanabilir. Kimi düş tabircileri depremi hayırlı bir rüyaya olarak yorumlarlar. Rüyada zelzele olmasını beklemek yahut zelzele ortaya gelmesi o bölgedeki iş hayatına ve geçimde ortaya gelecek olan canlılığa işaret eder. Ayrıca düş sahibinin hayatını iyi bir şekilde devam ettireceğine ve iyi atılımlar gerçekleştireceğine, düş sahibinin para kazanacağına yorumlamışlardır.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir