Purinol Nasıl Kullanılır

Purinol Efervesan 140 gr ilaç nasıl tüketilir? Yemeklerden sonra yahut yatmadan evvela alınabilir. Değişik yaş kümeleri: Çocuklarda : Granül’ün tavsiye edilen umumi dozu alttaki şekildedir; ? 6-12 yaş arasındaki çocuklarda; günde 4 kere 1 ölçek ? 6 yaşın altındaki çocuklarda; 50 mg/kg/gün biçiminde olan doz 3’e bölünerek yapılır. İçindekiler 70 gr’lık renkli cam şişelerde kaşık ile birlikte satışa sunulmaktadır. gr negatif ve gr pozitif organizmaları içine alan geniş tesirli üriner bir antibakteriyel ajandır. üç kere, doymuş karna. böbrek taşı düşürmede çok yardım eden bir ilaç. bütün sidik yollarını bal dök yala kıvamına getirdiği doğru fakat mide yanması veya gastrit gibi problemler yaşıyorsanız, içmeden evvela bir kere daha düşünmeniz lazım olur. Bakteriyel sistit için antibiyotik olarak çoğunlukla; nitrofurantoin, trimetoprim-sülfametoksazol, amoksisilin, sefalosporinler, siprofloksasin ve levofloksasin içeren kullanmak mümkün.

Sistit tedavisinde sarfedilen antibiyotikler hızlı tesir yapmaya başlamalıdır. Alfa bloker olarak bilindik bu tip , üreterinizdeki kasları gevşetir, daha hızlı ve daha düşük ıstırap ile düşürmenize yardım eder. Bazı hallerde, bir bevliyeci lithotripsy adı verilen bir şok dalgası terapisi uygulayabilir. Bu daha ufak parçalara ayıran ve geçmesine müsaade veren bir tedavidir. Tedavi için geç kalınması durumunda daha önemli neticelere yol açabileceğinden ötürü, enfeksiyonunun kendi kendine geçmesi beklenmemelidir.
Purinol nedir, ne uygun, faktör maddesi nedir, nasıl tüketilir, yan etkileri nedir, kimler kullanamaz, muadili nedir, fiyatı ne kadardır, özellikleri nedir, kullanıcı yorumları nasıldır gibi soruların cevaplarını alt başlıklar durumunda anlattık. Belirti göstermeyen bakteriüri (idrarda bakterilerin bulunması),  yineleyen sistitin (mesane iltihabı) önlenmesinde, Akut enfeksiyonların antibiyotiklerle etkin başlangıç tedavisinden sonra devam tedavisinde, sidik yollarına uygulanan cihazlı müdahalelerde meydana gelebilecek enfeksiyonların önlenmesinde, Kalıcı kateterli hastalarda sidik yolu enfeksiyonların ilerlemesinin engellenmesinde ve kateter tıkanma vakalarının azaltılmasında sarfedilen bir ilaçtır.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir