Pasaportum Gelmedi Nereyi Arayabilirim?

Pasaport müracaat yapalı iki hafta odu şimdi başvurunuz basım evveli denetim adımında diyor lütfen işleri hızlandırsanız çalışmam için pasaport lüzumlu vatandaşı azıcık düşünseniz gereğini yapılmasını saygılarımla arz ederim. Lütfen azıcık ilgilenin çok mu zor bir iş Pasaportum hala basım evveli denetim adımında problemi bir turlu düzelmedi 14.09.22 den beri bekliyorum vatan kadın çıkış prosedürü başlatacağım fakat bu problemler sebebiyle mağdur oldum. E-Devlet’ten denetim ettiğimde şimdi “Basım evveli denetim adımında” ibaresini görmekteyim. Pasaport emniyette iken en geç 3 iş günü içinde teslim edildiği şekilde teslim edileceğini düşünerek yıllık müsaade ve tatil planı yaptım fakat şimdi pasaportuma ulaşamadım. “Pasaportunuz basımı tamamlanmıştır dedi sistem üstünde umarım en kısa sürede elime de ulaşır teşekkürler” 21.09.2022 tarihinde pasaport başvurusunda bulundum pasaportum hala onaylanmadı basım evveli denetim aşamasındadır diyor ivedi vatan dışına çıkmam lazım vize tarihim çok yakın yetkililerin ivedi prosedür yapmasını arz ediyorum pasaport numaram 2606247730755 15.09.2022 tarihinde aciliyet için uçak biletimi de ilaveten pasaport müracaatı yaptım.

27.09.2022 tarihinde Sincan ilce popülasyon müdürlüğüne müracaatını yaptığım pasaportum şimdi basım evveli denetim adımında olduğu yazıyor vatan dışına gideceğim için pasaport bilgilerini şirkete göndermem lazım pasaportumun ivedi bana ulaşmasını istiyorum. 26 Ekim de implant semineri için kalabalık bir hekim grubuyl… “Teşekkürler.” Yaklaşık 1 aydır başvurduğum pasaport hala basım evveli denetim adımında yazıyor. Gününde gidemezsem parasal ve ruhani olarak çok zarar edeceğim. 20.09.2022 tarihinde pasaport müracaatı yaptım bugün 9cu gün hala basım evveli denetim adımında gözüküyor. Emniyet Müdürlüğündeyken bir hafta gibi sürede gelen pasaportlar 29.09.2022 tarihi bakımından hala denetim adımında. Neden bu kadar zorlaştı randevu alınması esasen sıkıntı. İnsanları çok mağdur ediy… 08.09.2022 tarihinde pasaport müracaatı yaptım pasaportum hala e devletten denetim ettiğimde basım evveli denetim adımında benim schengen için kasıma kadar vize almam gerekiyor. Pasaportum gelmediği için pasaport numaram yok ve başvuramıyorum dahi. Merhaba, 2606237997403 takip numaralı pasaportum 6 Eylül’den beri “Başvurunuz basım evveli denetim aşamasındadır.” olarak gözüküyor.

Acilen vatan dışına çıkmam gereken durumumda günlerdir pasaportum olmadığı için eylem alamıyorum, gitgide gecikiyor. E devlet üzerinden takibini yapıyorum fakat devamlı basım evveli denetim aşamasındadır diyerek gözüküyor. Sitemizi görüşme ederek ve kullanmaya devam ederek çerez tüketimine tasdik vermiş kabul edilirsiniz. Abim vatan dışında yaşıyor ve iş yoğunluğu sebebiyle… 22.08.2022 tarihinde yeşil pasaport başvurusunda bulundum. Hala basım evveli denetim aşamasındadır yazıyor… Acil vatan dışına gitmem lazım ne yapmam gerekiyor…

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir