Paribu Destek Hattı

Paribu Destek Hattı

Paribu’ya destekte değişik ağ üzerinden gönderildiği için daimi bir şekilde ulaşamayız diyor… Paribu hesabıma para yatırdım görünmüyor dekont istediler gönderdik dayanak hattından haberleşme bekledik devamlı klişe mesajlar geliyor. Paribu’ya be telefonumdan ne de tabletimden ulaşım sağlayamıyorum. Gereğinin yapılmasını istiyorum. Destek hattına dahi ulaşılmıyor problem niçin kaynaklı acep 2 saat evvela olumsuzluk yoktu.

Destek olup problem çözeceğine köstek oluyor. Paribu benim için tamamıyla pişmanlık. Her şeyi kusursuz olarak yaptığım durumda. Bir çeşitli sorunum çözülmedi. O kadar foto yükleyip. Deste hattına gönderdiğim durumda. Sitemizi görüşme ederek ve kullanmaya devam ederek çerez tüketimine tasdik vermiş kabul edilirsiniz. “Teşekkürler” Paribu hesabımda para çekmek isterken hesabım ve coin sattıktan sonra net artan 2285 TL paramı çektikten sonra hesabıma 2223 TL olarak aktarıldı geri … Paribu alış veriş işlemlerinde çok rötar oluyor ve düşüş, yükseliş sırasında emiri geç alıyor bundan dolayı devamlı zarara uğratıyor kullanıcılar. Sorun aşağı yukarı 2 aydır devam ediyor. Müşteri hizmetleri arayınca sistemde rastgele bir aksaklık olmadığı söyleniyor.

Audio alımı yaptım ve hesabımda 7700 TL olduğu durumda 15 bin tl üzerinden alım yaptı. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiğimde bana bu vakanın tekrarlanmış bir prosedür olduğun… Paribu denen ve tamamıyla insanları mağdur etmek üstüne kurulan muhatabı belli olmayan bir şirkettir. Şimdi her yere şikayet ettim hiç bir şekilde üye olduktan sonra muhatap yok siteye girişte devamlı yanılgı vermekte olup müşteri hizmetlerinin de bir şey bildiği yok galiba oyalama politikası izliyorlar… Neden geçmediğini dair bir şikayet oluşturamadım ve müşteri hizmetleri de yok bana yardım eder musunuz. Aynı anda 850 ile başlayan bir telefondan Paribu müşteri müşteri hizmetlerin den aradıklarını belirterek paramızı güvenilir cüzdana atacağız dediler so… Hesabımı hiç hatırlamıyorum diyorum yersiz sapan yöntemler söylüyorlar yapıyorum gene bir karşılık yok! Paribu desteği arıyoruz 0850 numaralı telefondan geri dönülecektir diyor dönmesi dahi seneler devam ediyor. Paribu kırmızı sat işlemleri katiyen gerçekleştirmiyor sistemi yavaşlatıyor bir kriptoyu alıyoruz kripto o anda yükseliyor satım diyorsun sat yaptığın vakit adet görünmüyor 0 adet gözüküyor 5 10 dakika satamıyorsun ara sıra 20 dakika kripto sat evresinde çıkana kadar kripto düşmüş oluyor sana katiyen kar ederek sa… Paribu hesabımda bilgim dışında yapılan Google Authenticator ‘ın bildirimi ve iptaline yönelik Paribu müşteri hizmetlerine yaptığım müracaatte bend…

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir