Hashira Güç Sıralaması

Hashira güç sıralaması listesi ile soru işaretlerini gideriyoruz. Sezon, Mugen Train arkının epizodik bir şekilde tekrar işlenmesinin beraberinde hayranlara Hashira, Tengen Uzui sesine etraflıca bir bakış gerçekleştiren yeni bir Entertainment District arkından oluşuyordu.

Bilmeyenler için Hashira nedir?
Hashira, Demon Slayer Corp içerisinde en yüksek rütbeye erişerek, gösterideki en kuvvetli şeytan avcıları olarak kabul edilir. Bu şeytan avcılarının her birinin eşsiz stilleri ve kavga teknikleri var ve her biri, iblisleri cana kıymak için kendi tarzlarının değişik yönlerine dayanır. Kimisi süratini kullanırken bazısı de kurnazlığını kullanır. Demon Slayer Hashira Güç Sıralaması Aşağıda en kuvvetli Hashira isimleri ve listesini hazırladık. Karakterlerin hepsini etraflıca tahlil ettik ve tanıttık fakat özet geç diyenler için işte Demon Slayer en kuvvetli Hashira listesi: Hashira güç sıralaması listemizin ilk ismi Kocho müthiş bir şeytan avcısı ve kendi OVA’sında parlayacak olsa dahi, yetenekleri özensiz gücünden çok kurnazlığına ve zekasına dayanıyor. O, iblislerin kafalarını kesemeyen tek Hashira , bunun yerine iblisleri cana kıymak için wisteria’dan çıkarılan hususi bir zehir geliştirdi.

Demon Slayer İzleme Sırası Nasıl Olmalı?
Böcek Hashira Shinobu Kocho , hayranların Demon Slayer’dahi tanıtıldığı, sadece dizinin ilk alanında aşikar Giyu Tomioka’nın sonrasında ikinci aktif Hashira olarak karşımıza geliyor. Kocho, animenin vakit çizelgesinden birkaç sene evvela ölümünden evvela bir Hashira olan ablası Kanae Kocho’nun ayak izlerini takibini sürdürüyor. Hashira güç sıralaması listemizin ikinci ismi Sis Hashira Muichiro Tokito hayranlarına ilk olarak, Tangiro ve Nezuko’nun kaderine karar vermeleri gereken ilk sezondaki Hashira toplantısında Demon Slayer’ın en iyi bölümlerinden birinde lanse edildi. Bu yüzden en kuvvetli hashira adaylarından biri. Demon Slayer’ın ikinci sezonunun anne karakterlerinden biri olan Hashira Tengen Uzui , üst seviye şeytan Gyutaro/Daki’nin Tanjiro ve işletme yönünden yenilmesinin ayrılmaz bir parçası.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir