Flagyl Şurup İshali Keser Mi

Merhaba; Öncelikle sizi rahatsız ettiğim için özür dileyerek şikayetime geçiyorum; Tam ayrıntılı olarak anlatıcam azıcık uzun olacak ne olur kusuruma bakmayın.. Bu sefer şiddetli bir amel oldu,günde 3-4 kez sapsarı renk dışkılama başladı..Doktora gitmem neticesinde tam kan sayımı yapıldı ve kan değerlerinin çok normal olduğu söylendi hatalı hatırlamıyorsam reflor adlı suya atılıp karıştırılan bir ilaç verildi.2 gün kullandıktan sonra hiç bir iyileşme olmadığından yineleme hastaneye gittim bu seferde kan biopsisi ve sidik testi yapılıp (karaciğer kan değerlerine bakıldı,sarılıkmıyım acep diyerek zira gaita ekstrem sarıydı ) ve bütün değerler normal çıktı,reflor’e devam etmem söylendi fakat hiç bir işe yaramadı.Gittiğim biryerde bana flagyl adlı bir amel şurubu verildi bu şurup azıcık iyi geldi denilebilir ,sonrasında bir sıhhat kuruluşuna gittim ve oradada flagyl 500 mg tableti verildi bu ilacı kullanmam söylendi..

Bende yinede huylanıp kızılay’a gittim ve bir gaita asalak ve gizli kan testi yaptırdım.İlk verdiğim büyük abdest çok afedersiniz fakat sümük gibiydi tamamıyla.Hemen bayan beni çağırdı ve bana dışkımın tamamıyla mukus olduğunu denetim ettiğinde içerisinde pek kolay şeyler çıktığını ve bu dışkıdan daha önemli şeyler çıkması gerekliliğini açıkladı ve bu örneği merkeze göndereceğini sabah aç karnına yineleme gelmemi söyledi.Sabah aç karnına verdiğim büyük abdest normaldi.Aşağıdada esasen neticesi size yazıyorum . Şimdi şayet bu flugyl ilacı günde 1 kez 1 gün kullanıyorum iyi geliyor,sonra 1 gün bırakıyorum gene amel nüks ediyordu,yaklaşık 2 gün bu yolla kullandım ve ishalimin esasen beri şunu farkettim her sabah uyandığımda kesinlikle midem sorunlu oluyor yahut 2-3 saat sonra tuvelete gitme gereksinimi hissediyorum. Tuvelete çıktıktan sonra derhal akabinde 20 dakika sonra yineleme tuvelet ihtiyacım geliyor ve bu ikinci çıkışımda tamamıyla mukus olduğunu görüyorum. Gastro eksperine gittikçe kolonoskopi yaptırmalısınız..

– Uzun zamanlı geçmeyen baş ağrısı – ÇOCUĞUMUZDAKİ GEÇMEYEN KABIZLIK – İshal – İSHAL – geçmeyen öksürük – İSHAL HAKKINDA – Geçmeyen konjonktivit – Hiç geçmeyen kol ağrısı – GEÇMEYEN ÖKSÜRÜK – geçmeyen burun yarası – ACİL İSHAL – şişlik ardından geçmeyen morartı – Yıllardır geçmeyen Kulak ağrısı – Geçmeyen aftlar – İshal ve Kakada Mukus – GEÇMEYEN BAŞ AĞRIM VAR – Antibiyotik ile geçmeyen sinüzit – geçmeyen kanama – geçmeyen öksürük – dilde geçmeyen ülserler – Dize vuruş ve neticesinde geçmeyen agrı – İshal – Geçmeyen vajinal akıntı – Bir çeşitli geçmeyen balgam? Flagyl Şurup Niçin Kullanılır, Fiyatı? İçindekiler Flagyl şurup asalak ve bakterilerin yol açtığı enfeksiyonları iyi eden tesirli bir antibiyotiktir.

Flagyl şurup nedir, ne uygun, faktör maddesi nedir, yan etkileri, muadili nedir, fiyatı nedir, özellikleri nedir, nasıl tüketilir, kullanıcı yorumları nasıldır gibi soruları alt başlıklar halinde anlattık. Dişeti ülserleri, diş enfeksiyonları, operasyon ardından meydana çıkan enfeksiyonlar, bacak yaraları, basınca tabi ilerleyen beden yaraları, kan, beyin, akciğer, kemik, seksüel organlar ve mide ve bağırsak enfeksiyonları halinde sarfedilen bir ilaçtır.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir